Subiect: Jurnal m1rela
View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 17 ian 2012, 22:22:49
m1rela's Avatar
m1rela m1rela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Medgidia, Romania
Vârsta: 48
Dieta: Mancat sanatos + miscare
Date: 165cm, 80kg
Mesaje: 4.265
Aprecieri acordate: 162
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 184 mesaje
Smile Re: Jurnal m1rela

Scuze, azi am avut musafiri si nu am avut timp pe zi sa pun meniul.Dar meniul meu azi a fost de PROTEINE:

Mic dejun - pomello
Pranz - Salata bulgareasca -rosie,ardei gras rosu,ridiche,castravete,ceapa alba,5 masline negre,salata verde,branza de vaca nesarata,o lg. ulei de masline si putina zeama de lamaie).Am facut o salata mai mare.
Cina - putin castravete ,ardei gras rosu si o feliuta de branza.

Oricum nu prea mi-era foame. Sper ca nu am gresit combinatia.Sa vad maine la amidonuri ...am cateva retete si nu stiu ce sa aleg.M-as arunca la niste ardei umpluti cu orez...sa vad.Va spun maine ce am ales pana la urma....Aaaa,am uitat sa va spun si sotul meu a slabit 3,400 kg(in prima saptamana) cu dieta Rina.Este incantat si el.Ma voi consulta cu el in legatura cu meniul de maine.Va pup,noapte buna
m1rela, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
m1rela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2222 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1705 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 931 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]