View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 08 sep 2012, 13:39:32
mihaela01's Avatar
mihaela01 mihaela01 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 28
Date: 158cm, 57kg
Mesaje: 923
Aprecieri acordate: 172
Am fost apreciat(a) de 100 ori in 83 mesaje
Implicit Re: Cum imi fac propriul jurnal?

Buna Slabuta. La multi ani !.
Am si eu o problema..
Cate jurnale avem voie sa ne facem intro sectiune?.
Am rugat ieri administratorul si pe tine sa imi arhivati/stergeti vechiul jurnal.(era creat la sectiunea ''Jurnal slabit adolescente'')
Dupa ce l-am vazut arhivat pe cel vechi, m-am apucat sa imi creez alt jurnal(tot la sectiunea ''Jurnale slabit adolescente''.Toate bune si frumoase pana am descoperit ca a disparut si acela , am mai creeat inca unul tot la aceasi sectiune si la fel ca cel precedent nu e de gasit sa spun asa.
Am mai incercat sa creez astazi un alt jurnal (sectiunea: ''Jurnale slabit sanatos'' . Apare si la ''Subiecte noi''.) si la fel este blocat .
Am contactat administratorul si sper sa ii poata da drumul jurnalului creat astazi.
Nu stiu cate jurnale avem voie sa ne creeam .
Daca nu se poate rezolva problema, ma gandesc sa abandonez contul acesta , sa imi fac un cont nou si sa intru numai pe cel nou , unde imi pot creea linistita un jurnal permanent cu care voi fi mult mai atenta.
Ce sfat imi pot da? Ce pot face in aceasta situatie?.
Daca nu se mai poate face nimic va voi ruga daca se poate sa imi blocati contul si imi voi creea altul nou.
Imi pare rau pentru problemele create.
Iti doresc un weekend minunat in continuare .
__________________
Fat I'm gonna BURN you!
I Promise!
mihaela01, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1951 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1434 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 918 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat