View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 11 sep 2012, 08:14:07
strawberry's Avatar
strawberry strawberry este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Date: 173cm, 78kg
Mesaje: 129
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Let's say hellow to our new life - Jurnal Strawberry

Nu stiu daca am voie dublu post, desi am observat ca-i permis la jurnalul personal
Buna dimineata tuturor! O zi frumoasa va doresc, multa sanatate si spor in continuare cu slabitul!

Am avut energie aseara incat am stat de la 20.30 pana la 23.30 si m-am bucurat de lectura inainte de culcare Mai am vreo 100/340 si termin cartea
Apoi o voi incepe pe a2a, o termin repede si pe aceea si poate merg saptamana asta sa iau alte carti de la biblioteca.

Mi-am propus sa citesc cat mai multe carti, bine sa recuperez, pentru ca nu am mai avut parte de lectura de multe luni bune, din pacate. Recuperez, nu-i problema, chef si timp sa am

Astazi, prima zi de proteine. Piersici am avut la micul dejun (vreo 2 am papat), iar pentru pranz si cina am iaurt Milli. Poate o sa beau si 300l de supa, daca face mama, daca nu apelez la cubuletul Knor

Va pup :*
strawberry, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2375 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1858 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]