View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 05 feb 2013, 15:55:00
nicolae68daniela's Avatar
nicolae68daniela nicolae68daniela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 23 sep 2009
Locaţie: calarasi, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Rina
Date: 167cm, 77.1kg
Mesaje: 4.316
Aprecieri acordate: 2.598
Am fost apreciat(a) de 1.164 ori in 630 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)

Buna ziua dragele mele!!!!

Citat:
Anterior postat de Ema55 Vezi mesajul
Buna ziua dragii mei
Multumindu-i Marinei si d-nului Sarbu pentru noul etaj al casutei noastre, sa purcedem a ne continua calatoria pe Autostrada Slabute.
Mult succes tuturor in noul plan al evolutiei noastre!

Multumim frumos, asa sa fie, vom lupta impreuna pentru a ne atinge tikerele!!
Citat:
Anterior postat de margutza Vezi mesajul
Eu nu ma multumesc numai cu sportul pe care-l fac de 3 ori pe saptamana , deci de azi incep si dieta mea preferata , Rina.
Bravo marguta pentru perseverenta, de mine nu s-a lipit sportul, abia astept primavara sa-mi iau bicicleta de coarne. Multa bafta in noua runda Rina
Citat:
Anterior postat de Michelina Vezi mesajul
Si eu dupa o perioada in care am considerat ca mai bine mananc echilibrat dar fara vreun plan - ceea ce s-a soldat cu mancat total aiurea si acumularea catorva kilograme m-am decis totusi sa adopt o dieta - care mie mi se pare mai putin stricta si mai aproape de sufletul meu. Am ales Montiganc - inca studiez dar de luni am incercat sa imi fac meniuri conforme.

Asa am crezut si eu, am zis gata cu dietele, o sa mananc din toate dar in porti mai mici, n-a mers, imi trebuie ceva clar sa urmez ca la carte altfel nu fac nimic.Nu sunt decisa inca pe nimic, introduc incet alimentele, astazi am mancat piept de pui, pana acum sunt in regula. Nici de citit n-am citit nimic, si pentru ca am avut ceva treaba dar si din cauza netului, dar e musai sa ma apuc de ceva.
Deci ,deja esti pe Monti, ti-ai si salvat meniurile? ca mi-as arunca si eu un pic ochii. Multa bafta iti doresc!!
__________________
2016=01 noiembrie 80kg
2018 =01 ianuarie 80 kg
2018 =01 august 79 kg Start Rina
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui nicolae68daniela:
Ema55 (05 feb 2013)