View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 11:00:59
Q88's Avatar
Q88 Q88 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Montignac
Date: 167cm, 61.1kg
Mesaje: 3.887
Aprecieri acordate: 3.738
Am fost apreciat(a) de 3.919 ori in 2.163 mesaje
Implicit Re: Bine ati venit la mine acasa! Mesdames, soyez les bienvenues!

Buna !
Astazi e zi de post, asa ca la MD am mancat paine cu tarate, la care tanjeam de duminica si cu gem de mere.
La P voi manca paste si mar copt cu migale, iar deseara vinete cu ceapa si multe masline.
Si azi, ca in fiecare zi, continui studiul.
As vrea sa spun ca m-am inviorat cu 35 min de Lean Circuit cu greutati, dar le-am facut din obligatie, pentru ca stiam ca trebuie si nu am simtit bucuria executarii fiecarui exercitiu. Nu stiu de ce, nu am niciun motiv.
Azi imi astept coletul de la editura (il astept de o saptaman deja, au incurcat adresele si l-au trimis unei alte persoane) si daca nici azi nu il primesc, iar ma enervez cu nervii.

Anqutz astept sa imi spui cand iti iei deshidrator si sa imi spui ce minunatii ti-au iesit.
De jumatate de an mi-am descoperit pasiunea pentru lucrurile facute in casa, incepand de la mancare (am mai comis-o mancand un gem, un compot, dar stiind ca sunt facute de mama nu am avut mustrari de constiinta; de la vara mi-a promis ca o sa le faca fara zahar) si pana la cosmetice (sunt incepatoare, mi-am facut si eu cateva "cremute", inca mai invat).
Si poate voi face si eu o investitie cumparandu-mi un deshidrator.

Astazi fac din nou inghetata cu cacao si incerc stevia. Maine iti voi spune cum mi s-a parut indulcitorul de stevie.
Pudra mi s-a parut cam scumpa. Era la Kaufland un borcan de 45g peste 10 lei.
Daca o sa gasesc un site de unde sa o iau mai ieftin o sa imi iau. Daca sunt atatea studii despre efectul daunator al fructozei, o sa incerc sa ma reorientez.
__________________
Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el.
Nu este niciodată prea târziu să te reinventezi 30+
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1443416

Ultima dată editat de Q88; 20 feb 2013 at 11:04:29.