View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 25 feb 2009, 11:54:36
monix's Avatar
monix monix este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 17 feb 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 55
Dieta: Montignac
Date: 169cm, 102kg
Mesaje: 12
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit

Bravo Bianca! Ai fost foarte tare sa treci pe langa prajituri! Cred ca ai vazut din profil ca si eu am de dat jos tot cam 40 kg, deci o sa avem un drum lung impreuna! Momentan m-am gandit sa-mi pun target-uri mai mici, cum ar fi sa scad sub 100, sub 95...merg din 5 in 5...asta asa ca motivatie...Inteleg ca si tu faci ceva similar cu mine, incerci sa te reeduci din punct de vedere al obiceiurilor alimentare. Eu incerc sa urmez Montignac, dar chiar si daca mai fac abateri in unele ocazii, doar gust! ...din nefericire si gustatul e o mica problema, in perioadele cand gust nu mai slabesc chiar daca nu ma ingras...dat am decis deja ca timpul nu mai e o problema!

Slabuta, multumesc ca esti alturi de noi chiar daca tu ai probleme mult mai "mici" decat ale noastre! Am invatat in timp sa inteleg ca nu conteaza daca te deranjeaza 1 kg sua 10 kg, important este sa reusesti sa ajungi asa cum te simti tu frumoasa si sanatoasa....oricum daca nu esti atenta, kg se pun ffff repede!

Va doresc o zi frumoasa!
Sexul nu este setat. monix, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].