View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 29 iun 2011, 17:40:56
visan georgiana's Avatar
visan georgiana visan georgiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 13 dec 2010
Locaţie: targoviste, Romania
Vârsta: 41
Date: 157cm, 77kg
Mesaje: 79
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Slabute din Dambovita

Salut fetelor, acum am descoperit aceata categoriwe de slabute, nu stiam ca suntem grupate pe localitati, ma bucur mult ca v-am descoperit.Eu sunt din Targoviste,din micro 11, am 81 kg si o inaltime de 1,57 .Deci foarte scunda si foartte mare.... Asta e realitatea dar am zis ca nu se mai poate si trebuie sa slabesc. De fapt multe am de schimbat la mine, printre care si faptul ca nu reusesc sa tin cum trebuie o dieta, tin o perioada apoi pun dublu, si cam asa sta treaba. Am tinut anul asta o dieta lejera , in sensul ca aveam 3 mese pe zi, mancam ultima oara la 6 si mergeam pe jos la dus si la intoarcerea de la serviciu. Am dar jos 5 kg, apoi m-m mentinut luni intregi la greutatea asta, ascilam cu 2-2 kg, dar reveneam cam tot la greutatea asta. Acum as vrea sa ajunfg mai intai la 75 kg, apoi vad ce voi mai face. Nu sunt adepta dietelor in care mananci doar 1 mar, 1 iaurt si o banana pe zi si seara intri toata in frigide, sunt si cam comoda, nu fac sport, dar asa nu se mai poate, trebuie sa fac ceva. Am hotarat mai intai sa tin 2 luni , cam pana in august la sfarsit, am nunta surorii mele si as vrea sa dau macar 6 kg, sa vedem ce voi face, nu vreau sa vb mult si sa fac putin, sper sa ma tin de chestia asta si sa reusesc macar 5-6 kg, e adevarat ca sunt mica de inaltime si am multe kg si 5 kg aproape nu se vad dar tot e ceva decat nimic. Va pup si va astept pe la mine sa-mi povestiti ce diete tineti, ma bucur ca v-am descoperit, va pup, georgiana.Succes
Răspuns cu citat