View Single Post
  #24 (permalink)  
Vechi 12 iul 2012, 23:16:13
mariaaaa's Avatar
mariaaaa mariaaaa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 21 feb 2011
Locaţie: sibiu, Romania
Vârsta: 29
Date: 170cm, 55kg
Mesaje: 392
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ajutati-ma va rog sa slabesc!!

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul


buna,Maria!kilogramele in plus ar trebui sa te motiveze. si sa stii ca daca mananci o zi ok, a doua zi nu se vor vedea rezultate, nu dupa doar o zi. daca ai mai multe zile de mancat haotic la cantar se va vedea plusul cam intr-o saptamana, asta e valabil si pentru zilele de mancat curat si dietetic si sanatos.
Citat:
Anterior postat de dyiu Vezi mesajul
si eu sunt ca tine si toata lumea ma streseaza ca is grasa si eu nu pot sa ma motivez pe perioada lunga
Unchiul meu are firma de plante naturale am baut ceai de slabit ,ma ajutat dae dupa 1 sap renuntam nushh dc..........nu am vointa suficienta?
daca am ne-am inventa un concurs" slabuta in rochia preferata"..........sau de vara....... si sa ne facem acum poza sa o postam si peste o luna sa punem alte poze......


astept idei noi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mie ieri mi-a zis tata eram cu 3 prietene...si ne-a vazut in oras,cand am venit acasa mi-a zis sa imi iau alti pantaloni cu marime mai mare ca ma strang si imi suncile....si alte 2 fete mi-au mai zis "Tuuuuu.....Te-ai ingrasat!!!:o"
nu stiu cum sa ma mai motivez...am parte si de mult stres...si la stres mananc multtt....tot zic gata si iar gata si iar dau inapoi...

Ultima dată editat de mariaaaa; 12 iul 2012 at 23:19:15.
Răspuns cu citat