View Single Post
  #24 (permalink)  
Vechi 08 sep 2012, 10:17:53
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de mihaela01 Vezi mesajul
Ms ms.
Pai o sa mor si eu fara el , cred ca il voi inlocui cu ceai de fructe sau limonada.
pai asa e cel mai bine sa`l inlocuiesti cu altceva
Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

De.abia astept sa iti faci Cred ca jurnalul te va ajuta mult sa iti revii si cu totul.
Imi pare tare rau Si mie mi.ar fi foarte greu sa stau departe de ai mei, sa locuiesc singura....Dar sunt aici oricand ai nevoie sa vorbesti cu cineva

Toate meniurile mele seamana intre ele, daca nu sunt chiar exact la fel Deh, avem si noi obiceiurile si preferintele noastre.
Nu ai avut gustari?
Ce fel de pilates faci? Winsor, POP ?

Neata, neata ! In fiecare zi bei lapte cu cafea dimineata? Eu da

Asa si eu; cred ca toate aveam problema asta cu sucurile. Vazusesem mai de mult o poza in care scria ca daca renunti la suc ( in cazul in care bei zilnic) poti pierde pe an 25lbs- ceea ce inseamna in jur de 10-12kg cred.Nu stiu cat de adevarat este dar pentru sanatate e foarte bine sa renuntam la asemenea prostioare.

Oh si inca ceva ca acum mi.am amintit. Am vazut un video pe net legat de mici trucuri de slabit si cica dupa 20 min scapi de o pofta. In alte ordine de idei, daca stai in fata unor platouri cu prajituri si le faci fata 20 de minute, dupa nu mai poftesti la ele.
Well, pentru mine nu functioneaza cu dulciurile dar cu restul mancarurilor da Daca imi spun 20 de min in gand intr.una ca nu vreau sa mananc si nu am nevoie de ceva, functioneaza.
Dar repet, nu si cu nesuferitele de prajituri. Pentru alea imi trebuie mai multa convingere ca sunt prea dragalase afurisitele
sper si eu sa ma ajute jurnalul
am descarcat acum filmuletele lui cassey si vreau sa le pun pe cd sa ma apuc de pop pilates dar ieri am facut winsor ca nu aveam altceva
spre rusinea mea, am inceput sa beau cafeaua cu coffeeta (praf dinacela pt cafea) pt ca nu`mi place cu lapte .. nu stiu, ii da un gust ciudat laptele .. oricum nu beau de fiecare data asa
eeh, acum pt mine ca sunt singura e mult mai bine ca nu mai am dulciuri si nu mai am tentatii dar oricum a inceput sa ma pasioneze gatitul si ma voi mai rasfata si eu din cand in cand cu un dulce facut de mine

edit: am uitat sa zic de gustari .. de obicei dimineata nu prea mai iau gutare ca nu simt nevoia .. sau poate pun cafeaua ca pe gustare ca imi si taie pofta de mancare iar dupa-amiaza am mancat un mar
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].

Ultima dată editat de WhiteAngel; 08 sep 2012 at 10:30:53.
Răspuns cu citat