View Single Post
  #24 (permalink)  
Vechi 20 iul 2011, 17:48:48
Brianna2011's Avatar
Brianna2011 Brianna2011 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 21 mar 2011
Locaţie: Montreal, Canada
Vârsta: 45
Date: 159cm, 55kg
Mesaje: 5
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Slabute din Canada

Va salut pe toate ...prietenele mele de suferinta!
Eu sunt noua chiar si in Canda...am sosit pe 10 iunie...si-mi placeeee muuuult de tooot!!
Probelema cu greutatea o aveam dinainte...am nascut acum un an si 3 luni, dupa nastere am slabit destul de bine...aproape ca inainte si nu stiu ce s-a intamplat ca dintr-o data am inceput sa pun pe mine....cate putin si constant....pana m-am trezit cu o gramada de kg....nu va spun...va in ciuda faptului ca nu ma mai incapeau hainele refuzam sa ma vad atat de grasa...pana am inceput sa ma vad in poze.........ptiu....nu m-am recunoscut....in rest ce sa va spun...sunt o mare pofticioasa...nu ma pot opri daca am gustat ceva si mi-a placut...pap mult ...(((((((
gatesc...logic....si nu ma prea pricep ce sa nu combin ca sa iasa ok la nr de calorii...sper sa reusesc cu ajutorul vostru sa inteleg si sa slabescccccccccccc!!!
apropos...sport nu fac...intentionez...dar....mom nu fac...
va pup pe toate si sa ne auzim mai slabute!!!
Brianna2011, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1393 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 876 kcal/zi. Pentru a slăbi 3,5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 619 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat