Subiect: Jurnal stefy2009
View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 18 feb 2013, 15:06:00
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal stefy2009

Citat:
Anterior postat de stefy2009 Vezi mesajul
Fetelor....Vin sa ma destainui aici ca nu am cui sa zic ce simt si ce gandesc Simt ca nu mai pot...Dupa prima saptamana de insanity si de mancat sanatos azi la cantar surpriza + 500 de grame...nu m-am descurajat si am zis ca sunt muschi si ca nu trebuie sa-mi fac probleme
Toate bune ...dar pe la 2 nu am mai rezistat ..pur si simplu nu stiu ce a fost in capul meuparca eram teleghitata . Mi-e si rusine sa zic , dar am fost la magazin am cumparat dulciuri...( cioco , napolitane , biscuiti ) Am cedat..am mancat si am plans
Cu o ultima doza de optimism insa , dupa ce am mancat din fiecare ( nu foarte mult ) le-am pus pe toate intr-o punga si am fost afara si le-am aruncat la gunoiMacar asta este bine...
Chiar nu stiu ce se intampla cu mine...lupt cu chestia asta de 1 an de zile si nu reusesc sa tin de-o parte aceste momente.Acum ma simt ultimul om de pe pamant si imi vine sa urlu
Sper sa ma intelegeti si sa nu radeti de mineChiar n-am cu cine sa vorbesc si daca m-am descarcat aici imi face mai bine
of of of .. acum as fii o ipocrita sa vin si sa zic "vezi, ti`am zis eu ca vei ceda !"
insa adevarul cam asta este .. dar stii cum suntem noi oamenii, pana nu vedem pe pielea noastra nu renuntam ..
lasa, nu fii trista, gandeste`te ca te`ai rasfatat si tu putin este chiar de felicitat faptul ca ai avut ambitia sa te duci sa le arunci .. altcineva poate ar fi mancat mai mult si mai mult, si mai multe zile ! deci tu nu ai facut asa o mare prostie .. s`a intamplat, ai constientizat .. treci peste si mergi mai departe, capul sus ! nu trebuie acum sa faci foamea, sau sa te suprasoliciti la sport .. continua cu un regim sanatos si miscare si nici nu se va observa mica neatentie
in leg cu kilogramele .. sa stii ca pot sa fie si muschi, si in plus am citit eu pe undeva pe net mai demult o chestie cum ca organismul nostru reactioneaza invers cand il supunem la o intensitate mai mare .. ceva de genul ca muschii se umfla pe moment, urmand apoi sa scada si grasimea .. nu mai stiu sigur cum zicea acolo, dar tu mai bine nu baga in seama kilogramele ci oglinda sau centimetrul cum ti se pare ca arati? nu vezi nicio schimbare, nu stai hainele mai lejer?

hai, fii puternica si mergi mai departe ! pupici
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
stefy2009 (18 feb 2013)