Subiect: ChaLean Extreme
View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 05 mar 2013, 10:19:59
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: ChaLean Extreme

Citat:
Anterior postat de redeeadoo Vezi mesajul
Ciao Claudel(alias Sportacus).. da am facut si eu Chalean Extreme de care m-am indragostit, imi place tare mult tipa, eu care eram asa de anti flotari ea m-a motivat sa le fac, uite ca la centimetri nu stiu cat cam dat, dar lucrasem destul de bine,bratele, talia, si funduletul , la picioare e mai greu la mine am de muncit mai mult, dar cred ca acum un an jumate..am dat vreo 5 kg jos cu ajutorul programului, insa ce mi-a placut mai mult e ca pierdusem din celulita si aveam un super tonus

bebelusul meu face bine, e nazdravan si sportiv, se tot invarte prin burtica cat mai are si el loc, mai avem 1luna jumate si facem cunostinta
te pupam, (si sa nu renunti la exercitii, dupa cum ti-am mai zis trebuie sa ma motivezi dupa ce vine bebe sa revin in forta alaturi de voi )
Cu flotarile nici eu nu ma impacam deloc, nu puteam sa fac nici macar una normala, faceam numai in genunchi, dar acum fac fara probleme si imi si plac a naibii

Dupa ce iti revii dupa nastere te asteptam la CHLX Eu cu siguranta il mai fac odata Doamne feri! Cum sa renunt?? NEVER!!

Wow 1 luna jumate.. De abia astept sa ne pui poze cu gazucul mic, Teo, nu?

Pupici Andre!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Kclaudyia:
redeeadoo (05 mar 2013)