View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 08 mar 2011, 13:27:37
valeriaheres's Avatar
valeriaheres valeriaheres este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 18 iul 2010
Locaţie: Lupeni-Hunedoara, Romania
Vârsta: 61
Dieta: Operatie GS
Date: 170cm, 90kg
Mesaje: 1.160
Aprecieri acordate: 486
Am fost apreciat(a) de 488 ori in 288 mesaje
Implicit re: Slabute din Hunedoara

Citat:
Anterior postat de teodora Vezi mesajul
Buna hunedorencelor !!!!!
Va salut pe toate si va felicit pentru perseverenta. Eu una am slabit cu Monti 28 kg..... in sase luni.... super!!!! Am fost asa de multumita !!!! Apoi s-a intamplat necazul cu tatal meu, apoi l-am pierdut definitiv.... ma rog il am doar in suflet si in fiecare noapte in visele mele.....Am uitat de diteta, am uitat de combinatii.... am vrut sa uit de tot.... si am pus 15 kg intr-un an. Acum mi-am revenit si am inceput lupta din nou. Din 14.02 sunt la Rina, sunt foarte multumita.... am scapat de 4 kg.... am iarasi 80.... lupt.....lupt.... pentru mine......
Imi pare rau pentru necazul avut...trebuie sa lupti in continuare cu kilogramele nu-i de glumit.Iti doresc mult succes.
Astazi de 8 martie iti doresc multa fericire,iubire si implinirea tuturor dorintelor!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-40-50-ani/jurnal-valeria-heres-5796.html
Un suflet ratacit la margine de apa...!
valeriaheres, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2589 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2072 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1298 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat