Subiect: Jurnal Adina
View Single Post
  #2516 (permalink)  
Vechi 08 sep 2013, 06:58:25
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Citat:
Anterior postat de alinutzik Vezi mesajul


Scumpo eu m-am lenevit de tot, asa ca saptamana asta nu am facut deloc T25, dar sa mai fac si pe langa..
Cred ca dupa ce imi vin noile incaltari de sport, ma bag la sala.. sau revin la T25 cand incepe si scoala, ca acum in timpul vacantei am programul dat peste cap si cu masa si cu sportul.. Nu prea mai imi arde sa fac sport singura, acasa. La sala e cu totul altceva, mai multa lume, mai multa distractie, mai multa motivatie.
Pentru scoala nu ma pregatesc in niciun fel. Poate voi mai recapitula cate ceva, POATE.. O sa am timp tot anul sa invat, vreau sa ma ma bucur de ultimele zile de vacanta
)) My story too! Saptamana asta si eu am cam lenevit. Mi.au ramas restante vreo doua workouts de la T25, din cauza ca am cam avut treaba toata saptamana cu ai mei. Si ai dreptate, e altceva sa faci sport impreuna cu altii. Timpul trece mai repede, mai glumiti, mai va incurajati...
Ti le.ai comandat de pe net incaltarile?
Ma refeream daca ti.ai facut cumparaturi. Eu ador la nebunie partea asta a anului mai mult din motivul asta, ca sunt nevoita sa imi iau cate ceva nou en grosses!