View Single Post
  #252 (permalink)  
Vechi 16 apr 2013, 19:14:22
Poofy Girl's Avatar
Poofy Girl Poofy Girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 12 feb 2010
Locaţie: Piatra Neamţ, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Criză financiară!
Date: 175cm, 110.8kg
Mesaje: 344
Aprecieri acordate: 84
Am fost apreciat(a) de 110 ori in 66 mesaje
Implicit Re: Vreau să pot sta din nou picior peste picior! :) Jurnal de pufoasă.

Khali, tare rău s-a suprapus perioada asta peste cea cu concursul ....
Momentan... nici nu ştiu să-ţi spun ce fac. Încerc să mă menţin, să nu acumulez. Vreau să-nfig un piolet în kilele de acum, ca să pot coborî mai departe. Sport, haotic, după cum vezi aici. Să-mi termin curăţenia înainte, mă părăseşte tot cheful când trebuie să mut chestii din loc în loc ca să îmi fac loc de mişcare. Pe la sfârşitul lunii o să-mi reînnoiesc abonamentul la sală, acolo fac eu treabă bună
Ce mănânc? Băi, ce prind ) De foame.. Uite, am noroc că se mai găteşte la mine la muncă, aşa, cam o dată pe săptămână ne face cineva de mâncare. Azi a fost varză cu carne, am mâncat cărniţa şi varza mi-am pus-o separat într-un castron să am ce mânca şi mâine. Din fericire în perioada asta nici colegele mele nu prea au bani (pfoai cum sună, tre' s-o dreg), din păcate pentru ele, din fericire pt mine că nu mă pot tenta cu shaorme şi crispies şi alte chestii îngrăşătoare. Mai aveam 1 leu, mi-am luat o pâine, să fie în casă. Mănânc 2 felii azi, 2 felii mâine, văd cât pot să trag de ea. E cam aiurea, dar cine ştie, poate nu m-oi îngrăşa din asta Nu-mi plâng de milă sau ceva, vreau doar să prezint o imagine a situaţiei aşa cum e ea acum. Plâng mai mult de mila mâţei, că şi ea vrea mâncare cu porcuşorul de Guineea am rezolvat, a dat colţul ierbii afară ))
__________________
"A goal is a dream with a deadline!" (Napoleon Hill)

Ultima luptă cu kilogramele:
START: 04.02.2017 - 121 kg
Target 20.07.2017 - 105 kg
Target 01.09.2017 - 95 kg
Target 01.12.2017 - 80 kg

TARGET FINAL: 01.02.2018 - 75 kg (greutatea de acum 10 ani)

[vechi] Vreau să pot sta din nou picior peste picior! Jurnal de pufoasă