View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 30 aug 2012, 21:35:15
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Buna seara,jurnal..
cam rar intru,sunt ocupata pana peste cap cu aranjarea casei.Maine imi iau inima in dinti si ma cantaresc..mi-e teama,vad la haine schimbare..si nu in bine..o zi mananc corect,una ba
maine tineti-mi pumnii,fetele care mai imi viziteaza jurnalul..
sa zic si ce am mancat..de obicei dimi mananc lapte cu cereale,o cafea fara cofeina.
la pranz e durere..o dau in bara..vreo 2 zile am mancat fast foodseara o salata,cica chipurile sa mai remediez..
Azi am mancat asa:
md-cereale,cafea decoff s indulcitor(am terminat laptele)
pranz-3 pulpite de pui fripte+salata de rosii si castraveti,in care am pus si ceapa verde si o mana zdravana de patrunjel proaspat,un pahar vin rosu
cina-o salata ca la pranz,vreo 70 gr de telemea,in salata am presarat busuioc,oregano si o mana de patrunjel.
Azi mi-am luat un covor f fain pt locul unde se ia masa..,maine imi iau pe cel de lana cisnadie,mare,pt sufragerie..am vrut sa-l iau azi si inchisesera la ora 2ce program de femei gravide..am umblat de mi-au sarit ochii sa gasesc un ceas pe placul meu..mai mare,patrat,cu negru si alb..nu am gasit neam,la marile magazine gaseam doar cate unu-2 expuse..oribile
Va pup,va urez o zi frumoasa maine,las o cafeluta pt fetele ce vor intra maine la mine in casuta

Succes la slabit !
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de VentoFreddo; 30 aug 2012 at 21:37:29.
Răspuns cu citat