View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 05 feb 2013, 16:53:04
nicolae68daniela's Avatar
nicolae68daniela nicolae68daniela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 23 sep 2009
Locaţie: calarasi, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Rina
Date: 167cm, 77.1kg
Mesaje: 4.316
Aprecieri acordate: 2.598
Am fost apreciat(a) de 1.164 ori in 630 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)

Citat:
Anterior postat de margutza Vezi mesajul
Buna, Daniela !
Asa am fost eu pana acum. Dar de azi mi-am pus creiarasul la treaba si sper sa fac fata.La mine este o a 3 a runda de Rina si acum si cu sport sper sa mearga mai bine ca inainte.
E tare bine ca faci sport, iti da o stare de bine si asta conteaza foarte mult

Citat:
Anterior postat de marilo Vezi mesajul
Bine v-am gasit dragele mele. Ma bucur ca etajul lui ,, 40 ,, inca exista si -mi doresc sa ma ajute sa-mi gasesc determinarea si vointa de a merge pe un drum corect in alimentatie. Imi pare rau ca suntem mai putinele dar cu timpul se va inviora etajul nostru .
Ema multumesc . Nu as fi parasit niciodata slabutele desi sunt un pic trista. Trece .
Ce faci Daniela? Cum esti cu ,, bubitele,, Inteleg ca acum esti bine. Cu mancatul vad ca inca te mai gandesti cum si de unde sa incepi. Eu nu pot tine o dieta dar ma ghidez dupa principiile Monti . Adevarat ca uneori calc stramb rau
Marguta tu esti pe cai mari vad .
Hai ca vedem noi cum suntem de paste.
Buna Mari!! Multumesc de intrebare , sunt ok,sper pe mai departe sa-mi fie bine, o sa evit cat pot tot ce mi-a facut rau, dar cat se poate. N-am adoptat nici-o dieta, acum in ultima saptamana am mancat mai putin, seara, doar doar sa mai scad un pic, nu m-am simptit bine fiindu-mi foame si nu ma simpteam ok. Trebuie sa-mi gasesc un drum, dar mintea-mi fuge in mai multe directii, si nu ma pot concentra deloc la ceea ce trebuie sa fac.


Va pup, ma pregatesc de plecare, dau o fuga pana la bucuresti. Va doresc o dupa-amiaza cat mai placuta!!
__________________
2016=01 noiembrie 80kg
2018 =01 ianuarie 80 kg
2018 =01 august 79 kg Start Rina
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui nicolae68daniela:
Ema55 (05 feb 2013)