Subiect: Herbalife
View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 03 sep 2010, 20:18:48
extincteva's Avatar
extincteva extincteva este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mai 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Lacto-ovo-vegetariana
Date: 160cm, 61kg
Mesaje: 332
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Herbalife

de ce cei care tin acest regim nu cunosc lucruri elementare legate de nutritie?
pentru ca e mai simplu sa nu inveti si pentru ca iti spui ca iei aceste produse asteptand miracole.
eu am fost la o intalnire, se nbumeste grupul de nutritie, in care am primit date foarte interesante legate de mai multe lucruri.
de exemplu la subiectul proteine am aflat unde le pot gasi, la ce folosesc, care este necesarul personalizat, efectele deficitului de proteine.
pe mine chiar ma intereseaza subiectul si nu mi-a fost usor sa gasesc informatiile alea.
fiecare intalnire mi se pare foarte bine planificata si are uns ubiect chiar valoros.

iar aceste lectii chiar te invata si te pregatesc pentru intretinere. exista o lectie chiar si despre cum si ce sa mancam in oras.

si da, chiar nu trebuie sa slabim acesta este un adevar. daca ne schimbam stilul de viata, asa cum propune si aceasta firma, efectele se vor vedea.
mie mi se pare un program care poate functiona in cazul oricui.
se pare ca majoritatea dietelor esueaza din cauza motivatiei. iar grupul de sustinere, consultantul, toate chestiile astea simple si tipic americane pentru oamneni comozi au un efect chiar puternic
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui extincteva:
Gabi M (07 apr 2013)