View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 10 mar 2009, 18:54:16
DonHacker's Avatar
DonHacker DonHacker este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuţ în trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 08 mar 2009
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 33
Date: 188cm, 70kg
Mesaje: 8
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit

Bine v-am gasit si eu,doamnelor

Am uitat sa precizez,ca dupa 1 luna dupa ce am inceput "dieta" m-am lasat de tigari,si pot sa spun ca si acesta a fost un pas foarte important,mai ales ca am facut si mult sport.De exemplu,chiar acuma am venit de la sala,si de vreo 3 saptamani bag aproape in fiecare zi linistit 30 minute pe banda(fara sa ma solicit la maxim).Abia astept sa vina primavara,sa incep iara tenisul de camp (am facut vreo 5 ani de performanta,dar din cauza unor probleme de sanatate m-am lasat).Tocmai de aceea m-am si ingrasat asa demult (de precizat ca pana in cls a-8-a am avut o greutate normala.Din clasa a-8-a la sfarsit si pana in a-10-a,am luat-o urat pe aratura ,mancare multa (si proasta,junk food),fara miscare deloc(din cauza unei rupturi de menisc),dar acuma din fericire mi-am revenit
Acuma incerc din rasputeri sa dau si burtica care mi-a mai ramas (multi zic ca sunt obsedat,dar pana nu o dau jos nu ma dau batut ),mult alergat,abdomene si sauna

O mica intrebare,doar e forum pentru femei si banuiesc ca ma puteti ajutaupa aceasta scadere in greutate,mi-au ramas mai multe vergeturi.Am auzit ca sunt creme care te ajuta,dar pana acuma nu am gasit nimic concret,daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi,as fi recunoscator .
Va multumesc frumos.

O zi buna va doresc !
Nu este setat nivelul de activitate fizica. DonHacker, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].