View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 31 aug 2012, 07:21:40
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: RAPORT LA MENTINERE-VentoFreddo

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna seara,jurnal..
cam rar intru,sunt ocupata pana peste cap cu aranjarea casei.Maine imi iau inima in dinti si ma cantaresc..mi-e teama,vad la haine schimbare..si nu in bine..o zi mananc corect,una ba
maine tineti-mi pumnii,fetele care mai imi viziteaza jurnalul..
sa zic si ce am mancat..de obicei dimi mananc lapte cu cereale,o cafea fara cofeina.
la pranz e durere..o dau in bara..vreo 2 zile am mancat fast foodseara o salata,cica chipurile sa mai remediez..
Azi am mancat asa:
md-cereale,cafea decoff s indulcitor(am terminat laptele)
pranz-3 pulpite de pui fripte+salata de rosii si castraveti,in care am pus si ceapa verde si o mana zdravana de patrunjel proaspat,un pahar vin rosu
cina-o salata ca la pranz,vreo 70 gr de telemea,in salata am presarat busuioc,oregano si o mana de patrunjel.
Azi mi-am luat un covor f fain pt locul unde se ia masa..,maine imi iau pe cel de lana cisnadie,mare,pt sufragerie..am vrut sa-l iau azi si inchisesera la ora 2ce program de femei gravide..am umblat de mi-au sarit ochii sa gasesc un ceas pe placul meu..mai mare,patrat,cu negru si alb..nu am gasit neam,la marile magazine gaseam doar cate unu-2 expuse..oribile
Va pup,va urez o zi frumoasa maine,las o cafeluta pt fetele ce vor intra maine la mine in casuta

Succes la slabit !
sa porti sanatoasa noile achizitii
si bafta azi la cantar
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante
Răspuns cu citat