Subiect: ChaLean Extreme
View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 05 mar 2013, 10:38:42
danyella2008's Avatar
danyella2008 danyella2008 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 ian 2011
Locaţie: arad, Romania
Vârsta: 38
Date: 159cm, 55kg
Mesaje: 988
Aprecieri acordate: 1.842
Am fost apreciat(a) de 1.016 ori in 648 mesaje
Implicit Re: ChaLean Extreme

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul

Si eu sunt la fel.. ma plictisesc repede si nu am reust sa duc nici un workout pana la capat.. pana la Chalean.. Am incercat si Insnaity si Turbo Jam si Turbo Fire si P90X dar nici unul nu s-a "lipit" de mine cum a facut=o CHLX.. Am reusit sa fac 2 luni, fara pauza, am respectat cu sfintenie programul..
My soulmate workout claaaaar!!!

Eu HIIT-uri le faceam pe cele de la Turbo Fira, dar nu in in fiecare zi, mai fac si de la fitnessblender, Zuzana, POPPilates, BeFit, cam ce am chef si depinde si cat tmp am la dispozitie.


Puteam sa bag mana in foc ca o sa iti placa la nebunie
Apropo de "love it", are Chalean o vorba "I love, I love it, I loooove iiiit!" dar spus asa cu o voce f funny a la Bugs Bunny
Stiam eu de ce imi place Chalean asa de tare, e vqarsator ca si mine
Asa si eu ..nici nu mai tin minte ce nu am incercat ...in prima saptamana eram optimista..apoi disparea tot chefu' si doream altceva ...insa acum..cu Chalean..pur si simpu abea astept sa ma apuc..nu ma apuca groaza cand ma gandesc ca e o noua zi si ..o noua zi de sport...imi place ..trebuie sa iti multumesc si tie ...din jurnalul tau am aflat de programul asta minunat ...ce sa mai ..sunt o fana a ta ..alta ..ca ai o gramada
HIIt-uri am mai facut si eu de pe fitnessblender..insa e mai nasol sa le fac...tinand cont ca stau la et 1 ..pana acum nu am avut plangeri..dar nu vreau sa intind coarda
danyella2008, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1644 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1127 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1128 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui danyella2008:
Kclaudyia (05 mar 2013)