View Single Post
  #293 (permalink)  
Vechi 12 sep 2011, 15:42:57
Dydee21's Avatar
Dydee21 Dydee21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mar 2011
Locaţie: hopeland, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Dieta pt hipotiroida
Date: 158cm, 115.1kg
Mesaje: 224
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Hey,aici sunt Imi cer scuze ca te-am cam abandonat,nu am nici o scuza pt asta,o sa incerc sa intru la fel de des ca pana acum si sper sa recuperez
Eu de cand am schimbt dieta parca m-am dat peste cap ,au venit mai multe evenimente deodata (menstruatia,ziua mea,ziua prietenului meu,excursia la Vatra Dornei) si mi-am dat dieta peste cap si obisnuintele si acum imi e greu s-o iau de la capat.Ma simt prost fata de tine Redcris pt ca ai slabit si ai fost cea mai muncitoare si eu am dat-o in bara.De maine vreau sa m-apuc iar de Rina pt ca doar cu Rina ma simt bine si sa fac si sport adevarat nu doar mers pe jos si sper sa recuperez,sa slabesc si sa nu va dezamagesc.
Se pare ca suntem tot pe 1 si asta datorita faptului ca ne-am setat meniurile..sper sa nu uitati sa faceti asta pana maine seara.
Va pup si va astept aici
__________________


" Daca vrei sa ai ceva ce n-ai avut niciodata,e nevoie sa faci ceva ce n-ai facut niciodata! " -Alexandra Dorneanu
Răspuns cu citat