Subiect: Jurnal Ocsanel
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 01 apr 2012, 02:15:01
Mihaela1006's Avatar
Mihaela1006 Mihaela1006 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Monti personalizat
Date: 167cm, 70.4kg
Mesaje: 1.423
Aprecieri acordate: 916
Am fost apreciat(a) de 752 ori in 421 mesaje
Implicit Re: Jurnal Ocsanel

Citat:
Anterior postat de ocsanel Vezi mesajul
Buna seara. este 31.03.2012 si m-am hotarit sa deschid un jurnal in care voi descrie fiecare pas ce il voi face spre atingerea scopului meu de a slabi si ajunge acolo unde imi doresc de foarte mult timp 50 kg
Am hotarit sa tin dieta 1200 kcal si sper sa am ambitie si sa ma tin bine de ea si sa ajung acolo unde trebuie cu bine
Acum, draga jurnale, iti spun: noapte buna si ne vedem maine cind incepem viata si lucru nou.
Spor la treaba Oscanel!

1200 de calorii poate fi tare putin, sper sa ai timp sa treci meniurile ca sa pori analiza ulterior daca ai si un regim echilibrat. Chestia e ca in atat de putine alimente cate iti trebuie pentru 1200 de calorii nu incap adesea necesarul zilnic de vitamine si fitonutrienti necesari sanatatii. Eu am slabit foarte bine cu dieta Montignac, care ignora caloriile dar impune o combinare speciala a alimentelor consumate. Alta dieta care ajuta si te sprijina este South Beach si mai sunt si altele, trebuie doar sa citesti mult si sa intrebi pentru a alege cel mai bun mod de a slabi pentru tine.
Astept meniuri si cand intru data viitoare trec si te critic la nevoie. Pana atunci
__________________
Jurnal Mihaela1006 II, Jurnal Mihaela1006 , Dormi suficient
Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Fetelor, nu va mai conduceti dupa iluzii, inca nu s-a descoperit slabirea in cateva zile.
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Somnul slabeste,e dovedit!