Subiect: Jurnal camecame
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 21 apr 2012, 11:10:50
kasty's Avatar
kasty kasty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: nu stiu inca....
Date: 164cm, 68.60kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 25 mesaje
Implicit re: Jurnal camecame

Citat:
Anterior postat de camecame Vezi mesajul
buna fetelor ,ma numec camelia am 19 ani si da imi doresc sa slabesc.stiu ca pare o fraza spusa cam des de catre femei ,dar acum parca mai mult ca niciodata in cazul meu se aplica.de prin clasa a 9 am cam inceput sa ma ingras ,niciodata prea excesiv dar ,in special iarna nu arat prea bine.e greu sa faci o scimbare mai ales dca acaasta implica sacrificiu.anul acesta voi intra la facultate(sper),e un nou inceputpentru mine ,foarte important sa fac ceva acum.
sincera sa fiu nu prea inteleg cum ar trebui sa umblu pe forum dar sper ca odata cu trecerea timpului sa invat.ah si eu sunt o persoana destul de activa imi place sa dansez si sa ma plimb,doar ca iarna nu prea fac acest lucru.va multumesc slabutelor sper sa tinem legatura.
Buna Cami si bun venit!
draga mea e adevarat ca femeile tot timpul isi doresc sa slabeasca, dar noi avem nevoie de asta pt a ne simti bine in pielea noastra.
in legatura cu forumul, ai sa intelegi repede cum functioneaza, nu iti va lua mult timp pana te vei simti "ca acasa"cu el
pentru inceput gandeste-te si citeste despre diferite diete si ce anume vrei sa urmezi, apoi daca esti o persoana activa si iti place sa dansezi.... let's go girl!
cum ai ocazia danseaza, chiar daca esti doar u singurica in casa sau la un chef.... imp e sa faci miscare sau poti sa practici zumba care este excelenta pentru cele carora le place dansul
hm... m-am intins cu vorba, sper sa nu te fi plictisit....
mai trec in vizita pe la tine sa vad ce faci
pupici
p.s.: nu uita sa-ti calc caloriile cu ajutorul calculatorului nutritional de pe forum(ajuta f mult - iti spun din experienta proprie)
si inca ceva modifica tikerul
__________________
jurnal kasty
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...sty-10962.html
Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.

Ultima dată editat de kasty; 21 apr 2012 at 11:18:08.