Subiect: Jurnal Elenoir
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 23 apr 2012, 15:21:00
kasty's Avatar
kasty kasty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: nu stiu inca....
Date: 164cm, 68.60kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnal Elenoir

Citat:
Anterior postat de Elenoir Vezi mesajul
Buna. Numele meu este Ioana si am 19 ani. Am aflat despre acest site acum un an si de atunci va citesc destul de des, chiar daca n-am prea scris pana acum. Am dat de slabute, bineinteles, in indelungatele si nenumaratele mele cautari pe net dupa retete de slabit sau sporturi de facut ca sa slabesc.

O sa revin maine si o va spun povestea mea. Citind pe aici pe forum am ajuns la concluzia ca sunt o fericita, in sensul ca n-am avut mari probleme cu slabitul, gen bulimie sau mai stiu eu ce. Singura mea problema e ca faceam orice si nu slabeam. Si asta imi strica toata increderea in mine si nu mai aveam chef de nimeni si nimic. Ma smteam cu constiinta incarcata dupa fiecare masa, de fiecare data cand sedeam, de fiecare data cand mancam ceva dulce si eram super suparata din cauza asta, motiv pentru care, ati ghicit, mancam mai departe in loc sa ma opresc.

Am zis ca revin maine si uite ca ma ia mana pe dinainte. Revin. Va pup :*
Bun venit Ioana si ma bucur ca ti-ai asternut gandurile pentru noi in propria ta ""casuta".
Cred ca nu exista fata de aici care sa nu se fii simtit oribil dupa ce a papat o prajiturica si apoi a zis "da-o incolo de dieta- azi mananc pt ca de maine nu mai gust deloc dulciuri" si istoria se repeta din nou si din nou
Suntem inainte de toate oamenii, iar oamenii au tendinta sa mai si greseasca asa ca.... nu te mai necaji capul sus si hai la treaba.
te pupic si astept povestioara ta
__________________
jurnal kasty
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...sty-10962.html
Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.