Subiect: Jurnal nikole 89
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 10 mai 2012, 11:34:59
Polux's Avatar
Polux Polux este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit re: Jurnal nikole 89

Citat:
Anterior postat de nikole89 Vezi mesajul
azi nu ma simt bine deloc... imi vine sa plang pana mor parca nu ma mai intelege nimeni ... aseara mam certat cu puiu dintro prostie mai bn zis el sa certat cu mn azi soacramea sa luat de mn ca cica am tipat la fata dar nui adevarat cauta orice motive ca sa nu ma lase linistita. macar de mias gasi de lucru dar nici asa nu ma vrea nimeni parca sunt singura pe lume ma simt neinteleasa si parasita parca viata nare nici un sens ...
Draga Nikole, incearca sa nu mai pui la suflet tot!
O sa fie bine, o sa vezi!

Daca stai cu soacra, e imposibil sa nu existe frecusuri, eu o vad pe mea la 2-3 saptamani si parca tot e prea des!

Vorbeste cu sotul tau, spune-i ca treci printr-o pasa proasta si ca ai nevoie de sprijinul lui moral! Pana iti gasesti de lucru, profita de timp sa faci ceva pentru tine: sport, schimba-ti lookul, gateste-ti dietetic, citeste, plimba-te, fa o baie relaxanta cu spuma si uleiuri aromoterapeutice, ce vrei tu si ce iti face placere! O sa iti schimbe starea de spirit!

Te pup!
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]