View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 12 mai 2012, 01:02:16
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Slabire dupa un tratament medicamentos

Daria..wow, adica ai avut 100 de kg si intr=o saptamana ai ajuns la 51 de kile???? Wow..dar asta mi se pare nebunie pentru organismul tau si deci nu e de mirare ca ai avut astfel de stari. Esti inca pe Zoloft? Asa cum a spus si countess, unele antianxiety mecicamente incetinesc procesul de pierdere in greutate..dar din ce am citit eu nu e cazul Zoloftului, desi daca e sa ma uit in urma am sa descopar ca eu am pus 10 kg rapid in 7-8 luni decand am inceput sa iau zoloft. Acum de o luna treptat am iesit de pe medicamente si sper sa ma echilibrez cumva si sa incep sa pierd si eu din kilogramele acumulate. Controleaza sa mananci un numar de calorii appropriate cu numarul de kilograme care il ai si cu cerintele organismului tau. Daca faci si sport cu siguranta scaderea in greutate nu va intarzia sa apara. Iti urez succes.
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat