View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 09 iun 2009, 17:37:27
vadmin's Avatar
vadmin vadmin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Date: 182cm, 77kg
Mesaje: 1.886
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 8 mesaje
Post Re: Calculator de calorii si memorizare meniuri personale de alimentatie

Citat:
Anterior postat de Extasssy Vezi mesajul
Buna Vadmin,

Am si eu o problema cu meniul... si anume odata salvat nu il mai pot vedea din sectiunea meniuri, nici pe ultimul salvat nici pe celelate. La fel si daca incerc sa le vad pe cele ale altora. Atasat ai si imaginea ce imi pare... Asta chiar si dupa ce selectez un membru... fie ca e vorba de mine fie de altcineva...
S-au facut niste imbunatatiri la calculatorul de calorii, dar cum este inevitabil s-au strecurat si niste 'gandacei' prin program, la sesizarea ta am observat ca nu se schimba meniul la selectarea utilizatorului din formular (celelalte metode, descrise mai jos funcitonau). S-a corectat (s-a facut un 'bugfix', termenul nostru ), incearca acum. Mersi pentru sesizare.

Pentru a vedea meniurile tale salvate trebuie sa le accesezi prin una din urmatoarele metode:
  • De oriunde din site-ul calorii.slabute.ro cand esti logata/conectata, apasa legatura (meniul meu) de langa numele utilizator din partea dreapta-sus a ecranului.
  • Din pagina *Meniuri* in formularul de selectare membru, luna si an (pe banda verde sub titlu), selecteaza Extasssy si dupa apasa butonul Afiseaza. In felul acesta vor fi afisate toate meniurile tale pentru luna si anul selectat (implicit este luna si anul curent).
  • O alta metoda este sa selectezi din josul paginii de *Meniuri* legatura Meniu Extasssy
Am adaugat si o functionalitate noua, la schimbarea selectorului de membru in formular, nu mai este nevoie de apasat butonul Afiseaza, aplicatia reincarca automat pagina membrului corespunzator la schimbare selectie.
Răspuns cu citat