View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 23 iun 2012, 06:22:40
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit re: Jurnal ZumbaLove - De la 128 in jos..

Citat:
Anterior postat de ZumbaLove Vezi mesajul
Buna Slabutelor!!

Mi-am facut curajul si am intrat in comunitatea voastra, o comunitate despre care stiam ca e unita , mare si pregatita pentru lupta impotriva kilogramelor!
Sunt din Cluj , am 23 de ani si 128 de kilograme.. HORROR, STIU . Sunt cat 3 persoane la un loc. Nu o sa pun poze pana nu ajung la 110 , asta mi-am propus acum. Daca va pun o sa spuneti ca nu arat de 128 si o sa-mi pierd motivatia. Vreau sa fiu motivata pentru ca asta e problema mea.. motivatia.
De un an jumate nu mai sunt deloc motivata si m-am ingrasat 20 de kilograme inloc sa slabesc.. Mereu am fost grasuta insa s-a agravat o data cu trecerea timpului .
Si persoanele din jurul meu sunt suparate din aceasta cauza si ma declar inconstienta pentru ca nu am facut nimic pana acum. Sunt o gurmanda, fana cartofilor prajiti , a pizzei , a bauturilor carbogazoase , a cascavalului pane, a spaghetelor.. ce mai ,tot ce ingrasa!
Stiu ca voi reusi doar schimbandu-mi stilul de viata. Am mai incercat sa slabesc si am reusit insa apoi iar m-am apucat de mancat haotic si nesanatos.
O sa va scriu zilnic si sper din suflet sa fiti alaturi de mine .
Va pup si Spor la slabit tuturor!
Bine te-am gasit in casuta ta! Deci ai 23 de ani,multi inainte! Avantajul tau ca esti inalta! Deci stii prea bine ce trebuie sa elimini din alimentatie!
__________________