View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 12 oct 2012, 20:43:39
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Obsesia pentru curatenie?!

ba daaa .. eu zic clar ca este o obsesie !
la fel, identica cu tine este si maicamea ! si de altfel matusa mea, adica sora lu` maicamea ..
deci pt ele 2 pixuri puse pe birou inseamna mizerie !

acum 2 zile maicamea a venit din germania si a avut destule bagaje pe care le`am lasat imprastiate prin sufragerie .. ma si miram ca s`a dus ea sa se culce si le`a lasat asa ..
pai de unde ?? ca dimineata s`a trezit pt ca nu putea sa doarma ca nu erau alea stranse de acolo si era obosita dupa 24 de ore de nedormit, dar a trebuit sa se trezeasca sa faca curatenie
mie sincera sa fiu mi se pare deplasat ...

si desi eu sunt o puturoasa si URASC sa fac curatenie .. pt ca de mica am fost super stresata cu chestia asta .. cand raman singura acasa de pleaca ai mei in strainatate, las 2-3 zile max dezastru in casa dupa care ma apuc si fac luna ! deci nu stau in jeg, am si eu limite

daca stau sa ma gandesc bine, si bunicamea (adica mama lor) este la fel .. doar ca a imbatranit si nu mai poate sa faca toata ziua .. dar ea de cand o stiu are pieptan special pt periat ciucurii de la covoare ! nu cumva sa stea vreunu mai stramb ! cand eram mica imi placea sa ii distrug ciucurii ca s`o enervez
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat