View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 12 mar 2010, 12:20:25
mailin's Avatar
mailin mailin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 ian 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 44
Dieta: personalizata
Date: 170cm, 97.1kg
Mesaje: 1.516
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: cum poti slabi cand nu esti puf:)

Citat:
Anterior postat de wadaa21 Vezi mesajul
fetelor help meroblema e ca nu sunt puf .. adica nu sunt moale si pufoasa ci am masa musculara plus suncute...La picioare este destul de evidenta masa musculara dar tot odata exista si depozite de suncutepe la burtica,brate,ohoo solduri!Desi am o alimentatie sanatoasa, nu tu calori,nu tu dulciuri,si tot ce e bun pe lumea asta,fac chiar sport aerobic zilnic cate ora,mers pe jos cate 2-3km,NU reusesc sa dau decat cate 1 kg maxim 2 pe luna!Am reusit sa dau jos vro 9 kg cu daneza si incredibil nu mi-a scazut decat marinea de la sutien si atat!Mentionez ca am un tovaras de suferinta in persoana colegei mele de camera cu care impart papica sanatoasa, exercitile si care e puf puf si a reusit sa dea ceva jos!!!!E BINE SA FII PUF
Hello, sa stii ca si eu am cam aceeasi problema, da la mine e si un pic de puf, inevitabil la 100 kg, dar eu am probleme cu tiroida. Ce poti sa faci este sa te tii de program si sa stii ca kg date jos atat de greu nu se vor mai intoarce asa repede, daca nu dai iama la mancare nepermisa
__________________
Planul meu
dimensiunile mele
Jurnal de sarcina