View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 30 apr 2013, 15:27:03
LuliL's Avatar
LuliL LuliL este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 01 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Dukan
Date: 170cm, 95kg
Mesaje: 126
Aprecieri acordate: 6
Am fost apreciat(a) de 17 ori in 16 mesaje
Implicit Re: Singura in vacanta?!

Asa, ca in cazul tau, am fast si eu la o prietena in Spania. Era si la facultate, iar seara muncea part-time, deci nu am stat foarte mult impreuna. Era oricum un oras micut, nu aveam ce vizita. Ziua dormeam pana pe la 12:00, apoi venea ea de la facultate, plus ca mai stateam cu colegii ei de apartament de vorba, cunoscand si eu la randu-mi limba. Acum totusi, plec singura si stau singura o saptamana. Ma gandeam sa plec in Thassos, o insula in care nu prea ai ce face, asa ca o sa ma duc ca la sanatoriu : mic dejun dimineata, plaja la pranz, papa, apoi nani, apoi iar plaja si seara cina. O sa fac plaja, o sa beau bere, o sa citesc mult si o sa ascult muzica, iar seara ma gandeam ca poate ma rasfat cu o sticla de vin pe balcon, daca am norocul sa prind camera cu vedere la mare. Ma gandeam poate sa iau si o excursie optionala, doua, dar nu o sa fie totusi cam ciudat sa fiu singura-singura?!
__________________
Do not let what you cannot do interfere with what you can do
LuliL, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2571 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2054 kcal/zi. Pentru a slăbi 7 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 763 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui LuliL:
madalinafrincu (06 mai 2013)