Subiect: Jurnal Smileee
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 14 mai 2013, 16:35:39
Smileee's Avatar
Smileee Smileee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 14 mai 2013
Locaţie: Sebes, Romania
Vârsta: 26
Dieta: Dieta mea
Date: 161cm, 57kg
Mesaje: 15
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit re: Jurnal Smileee

Citat:
Anterior postat de Youlightupmyworld Vezi mesajul
Buna:*
Pai in primul rand felicitari ca te-ai decis sa ni te alaturi. Sper sa gasesti aici un plus de sustinere si poate o sa reusesti sa treci peste problema cu bulemia...nu trebuie sa iti fie rusine aici, pentru ca din cate am reusit eu sa vad(nu sunt de mult timp pe site) ne sustinem indiferent de greselile pe care le face in alimentatie/viata si incercam sa ne dam sfaturi ca sa reusim sa devenim mai sanatoase. Asa ca succes in lupta cu kg si inca odata bun venit

Multumesc pentru incurajari . Imi doresc foarte mult sa reusesc, si o voi face. Azi am trecut prin inca un episod de bulimie, mi-e tot mai greu, pentru asta am hotarat sa ma alatur voua. Vreau sa trec peste aceasta perioada si sa uit. :*. Inca o data, mersi pt. cuvintele frumoase si iti urez succes . Te mai astept in "casuta" mea.
Smileee, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Smileee:
rozica1965 (14 mai 2013), Youlightupmyworld (14 mai 2013)