View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 08 iul 2013, 21:49:28
Annaaa's Avatar
Annaaa Annaaa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 08 iul 2013
Locaţie: Craiova, Romania
Date: 165.5cm, 73.3kg
Mesaje: 172
Aprecieri acordate: 117
Am fost apreciat(a) de 100 ori in 90 mesaje
Implicit Re: Jurnal Annaaa - Trebuie sa reusesc!

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul
Buna, Ana si bine ai venit la noi!
Sper din tot sufletul sa reusesti sa iti creezi un stil de viata cat mai sanatos. Cine stie, poate in timp isi vor da seama si parintii tai ca ai nevoie de sprijinul lor. Ai incercat sa vorbesti cu ei despre asta? Sa incercati sa gatiti mai sanatos, sa fiti mai activi impreuna? E un factor destul de important, te scapa de mult stres si posibile neintelegeri!
Posteaza aici meniurile tale, activitatile facute si slabutele te vor ajuta. Ma bucur ca ai renuntat la ideea de a tine diete stricte, precum Dukan si SB, dar sunt sigura ca ai invatat cate ceva bine de stiut si de la Carmen.
Sper sa ne scrii cat mai des! Sa ai o saptamana frumoasa!
Buna si tie si multumesc pentru vizita si sustinere Cu tati problema nu este chiar asa de mare ca el pe perioada verii mananca multe salate dar mai are perioade cand aduce acasa cate un cozonac cald si tot felul de ispite. Mami pe de alta parte, a slabit acum vreo 6 ani cam 20 si ceva de kg iar acum desi s-a ingrasat 10kg si vrea sa le dea si ea jos nu mai reuseste sa se abtina si aduce si dulciuri in casa. I-am zis ca nu ma sustine si a recunoscut ca asa este insa tot cumpara lucruri "rele". Nu vreau sa dau vina pe ea dar eu nu sunt destul de puternica momentan ca sa duc lupta asta singura
Oricum ma bucur ca m-ai vizitat si de maine incep sa pun meniurile. O saptamana super :*
__________________
Jurnalul meu.

Note to myself: complaining won't burn calories

Mistakes are proof that you are trying !
Acest membru apreciaza mesajul lui Annaaa:
Adina14 (09 iul 2013)