View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 02 nov 2013, 19:35:06
roxana1985's Avatar
roxana1985 roxana1985 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2009
Locaţie: Medgidia, Anglia
Vârsta: 39
Dieta: Rina
Date: 166cm, 73.8kg
Mesaje: 381
Aprecieri acordate: 29
Am fost apreciat(a) de 61 ori in 32 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unei mamici fericite

Citat:
Anterior postat de rommyna Vezi mesajul
Roxana, bine ai revenit! Iti doresc mult succes in lupta cu kg si adoptarea unui stil de viata sanatos pentru tine si micutul bebe. Am vazut poze cu voi, este un dragut! Sa va traiasca mare si sanatos!

Cateva burtici si mamici cu experienta sunt deja intr-un jurnal care-l gasesti aici: Jurnalul mamicilor 2011. Suntem mai multe fete, dintre ele majoritatea sunt mamici cu experienta, unele au bobitze de cateva luni, altele puiuti de cativa ani si suntem si cateva gravidute ce asteptam sa intram in randul mamicilor. Sunt sigura ca vei gasi multe sfaturi utile aici sub toate aspectele de interes: cresterea copiilor, slabitul si sportul dupa sarcina, dar si sprijin moral si incurajari.

Mult succes in noua incercare!
Multumesc mult pentru calduroasa primire! Nu m-am indoit nici o clipa ca aici in casuta slabutelor si viitoarelor slabute nu voi gasi cele mai bune sfaturi si un imens sprijin . Cu ajutorul vostru am mai scapat odata de surplusul de kg si nu era datorat aducerii pe lume a unei minuni. Atunci am avut mai mult de munca , aproape 30kg si am reusit , m-am mentinut pana am ramas insarcinata si nici pe perioada sarcinii nu au revenit , decat 15 kg, deci va fi bine si voi reusi cu siguranta, mai ales cu o sustinere din partea voastra . pupicei
__________________
06/05/2017- 73.8 start
August 2017- target-15kg