Subiect: Lalita's Diary
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 25 iun 2009, 23:52:19
lalita's Avatar
lalita lalita este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2009
Locaţie: roma, Italia
Vârsta: 36
Dieta: dieta proteica personala
Date: 166cm, 74.7kg
Mesaje: 1.268
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Lalita's Diary

Citat:
Anterior postat de Extasssy Vezi mesajul
Buna Lalita,

Bine ai venit in randul viitoarelor slabute cu jurnal...
Din ce am inteles tu nu esti la prima slabire... Eh foarte bine inseamna ca deja stii ce presupune si cu ce se mananca...
Legat de pofticiosi, te inteleg perfect ca si eu sunt la fel... Dar intr-o luna jumatate de cand sunt membra a acestui forum, am invatat sa imi infranez mare parte din pofte... cam 90%, ce nu s-a putut, mai scap cate un pic dintr-o delicatesa (in cazul meu inghetata) cam 1 data la o saptamana, sau chiar o saptamana jumate... Dar in nici un caz nu dau iama...
Asa sa faci si tu... si stai linistita ca o gurita de ceva bun din cand in cand nu dauneaza asa de mult, asta atat timp cat compensezi si cu miscare...

Te las acum! Dar mai vorbim...
SPOR LA SLABIT!
mersi mult!! exact,nu sunt la prima slabire..hehe.. sunt obisnuita deja oricum,si eu duminica sa zicem,am decis ca pot manca ceva dulce,sau ma rog,pizza sau paste. pt ca oricum pur si simplu organismul meu simt ca cere mai tarziu sau mai devreme ceva mai consistent,si ceva dulce. asa ca nu are rost sa ma chinui,si asa sunt mereu stresata cand stau la dieta,si m-as cantari in fiecare ora!! iti dai seama deci ca e grav!! si da,trebuie sa incep iar aerobica neaparat!!! m-a ajutat mult,slabeam cam jumate de kg pe zi asa,chiar daca nu mereu,dar aproape.
mult succes si tie,mai vb bineinteles
__________________
..love u puppy..