View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 26 iun 2009, 16:07:45
lalita's Avatar
lalita lalita este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2009
Locaţie: roma, Italia
Vârsta: 36
Dieta: dieta proteica personala
Date: 166cm, 74.7kg
Mesaje: 1.268
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Barbatul ideal - cum este el?

Pai in primul rand trebuie sa te respecte(si tu pe el bineinteles),sa fie alaturi de tine,la bine dar si la rau. Sa nu te simti niciodata singura.. si mai ales atunci cand ai o relatie,trebuie sa iti fie mai bine,si nu mai rau. Am vazut si vad atatea cupluri care se tot cearta,si se impaca,de 1000 de ori. si tot asa. Pt mine o relatie de genul asta nu are sens,si nici viitor.. sau mai aud de pauze..(care mi se par scuze) eu nu sunt asa. daca vreau sa stau cu o persoana,nu am dubii,si deci nu am nevoie de pauze. Daca ar fii asa,ar inseamna ca ceva nu e in regula,ca nu sunt multumita de relatie. Din fericire, dupa 3 ani de relatie(la distanta si la care am pus eu capat pt ca nu se mai putea asa,era o adevarata suferinta),acum stau cu o persoana minunata de 2 ani si ceva,care a fost ca o salvare pt mine. care ma intelege mereu si imi este alaturi si ma sprijina in orice fac! care nu m-a jignit niciodata si nu mi-a vb urat,nici atunci cand eu,din pacate,mai exageram..(dar m-am schimbat deja f mult si eu) pt mine baiatul ideal trebuie sa fie fff calm,cum e el,pt ca eu ma enervez f usor(dar imi si trece repede) si el din fericire lasa mult de la el si imi trece totu repede. eh trebuie multa rabdare cu mine.. dar pers.,se pot schimba (si in pozitiv,nu numai in negativ cum credeam)daca au o motivatie buna alaturi de ei
__________________
..love u puppy..

Ultima dată editat de lalita; 26 iun 2009 at 16:10:10.
Răspuns cu citat