View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 06 sep 2015, 12:47:20
Wana's Avatar
Wana Wana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iul 2010
Locaţie: London, Anglia
Vârsta: 34
Dieta: hipo :)
Date: 167cm, 89.8kg
Mesaje: 565
Aprecieri acordate: 615
Am fost apreciat(a) de 715 ori in 434 mesaje
Implicit Re: Incercarea nr. 3 si ultima

Buna, Diana!

Bine ai venit in casuta mea! A 3a mea casuta...

Incerc sa raman pozitiva, desi mi-e foarte greu, n-am niciun motiv pur si simplu... cum ziceam am avut o saptamana oribila.

Fac sport de 5 ori pe saptamana aproximativ 40-50 minute de sala inainte sa merg la birou.

Mi-am propus sa cresc greutatile. Nici nu fac febra, nu inteleg ce se intampla ) Fac cu greutati de 2 ori mai mari decat prietena mea... care face febra Eu nimic...

O sa maresc greutatile, o sa maresc nivelul la cardio, nu ma las pana nu fac febra!!

Abia astept sa ajung maine la sala. M-a omorat pur si simplu ziua de ieri. Nu a fost binge in toata regula pentru ca nu am avut junk in casa, dar am mancat toata telemeaua care mai era (din fericire cred ca mai era sub 100g) si ceva sunculita taraneasca... ) caloric vorbind nu cred ca am depasit 400-500 aseara.

Mno, ca si dieta.. nu tin ceva anume. Doar am scos din alimentatie painea, prajeli, dulce, sucuri, junk food, paste, pizza incerc sa mananc cat mai echilibrat. De asemenea incerc sa numar si caloriile sa ma mentin sub 1400 .. desi in ultima saptamana am stat pe la 1100.. mai putin ieri cand cred ca am avut 2000

Multumesc pentru incurajari.. si mult succes si tie!!
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui Wana:
happygirldiana (06 sep 2015), Michelina (08 sep 2015), sherpika (06 sep 2015), yoko49 (08 sep 2015)