View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 14 apr 2010, 20:27:56
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal...

Bine ai venit printre noi corina. deci... cazul tau nu e unul de slabit. din contra
in primul rand vreau sa iti spun ca nu ne plictisesti. ba chiar m-am intristat cand am citit povestea ta noi suntem alaturi de tine.
ma bucur totusi ca ti-ai dat seama ca gresesti si ai stiut sa ceri ajutorul multe fete care se afla in situatia ta, nu recunosc. ba chiar se vad obeeze. eu sper ca tu chiar vrei ajutorul nostru. au mai fost fete aici pe site in situatia ta, dar nu cred ca erau sigure daca chiar vroiau sa fie ajutate
altceva nu stiu ce sa iti mai zic, vad ca sti bine ca trebuie sa mananci mai mult. si sper sa nu fie numai in teorie ci sa pui si in practica e adevarat ca e greu sa mananci dintr-o data mai mult cand tu inainte traiai cu un bol de cereale dar ai sa vezi ca incet incet o sa reusesti. daca o sa ai grija ce mananci o sa fie bine.
esti inca destul de mica(nu ca eu as fi tare mare) si la varsta asta e foarte usor sa cazi prada anorexiei. sper ca nu te superi ca i-am zis pe nume. dar te vad o fata constienta de situatia in care te afli. sa nu uiti. cand o sa ai nevoie de sprijin, sfaturi.. etc, noi suntem alaturi de tine
nu o sa iti spun succes la slabit(cum le spun la majoritatea fetelor). o sa iti zic: ai grija de tine
Răspuns cu citat