Subiect: Jurnal anhelyto
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 09 mai 2010, 13:28:01
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal anhelyto

Buna ralca si bine ai venit
Pai uite, azi poti sa testezi singura ce poti si ce nu. ia vezi daca reusesti sa spui nu bunataturilor de la petrecere, sau macar sa reduci putin. mananca putin din toate nu conteaza daca nu reusesti din prima. incet incet o sa reusesti
cat despre munca, incearca sa papi 3 mese pe zi si daca se poate 2 gustari. nu trebuie sa te indopi secretul este sa mananci mai des si binenteles mai putin. asa ca important e sa ai mai multe mese si sa iti fentezi creierasul. ca ala este problema
la munca chiar daca azi mananci la 13:00 si maine mananci la 14, nu e mare problema, important e sa ai md, pranz si cina. ca daca sari pranzul, o sa ajungi acasa seara si o sa sari pe frigider. seara incearca sa papi ceva usor
foarte bine ca faci miscarica, important e ca faci caat de putin este. incearca sa iti gasesti putin timp liber macar de 3 ori pe saptamana. ai sa vazi ca o sa ti se para ceva care trebuie sa il faci, odata ce te ti de programul tau de sport.
eu de exemplu am facut pauza si acum imi e asa de greu sa ma apuc
asa ca si 10 minute sunt bune
Si cam ce papi tu intr-o zi? la ce dieta te-ai gandit. dupa mine, cea mai buna pentru tine este o dieta sanatoasa, care sa fie usor de tinut avand in vedere programul tau destulde incarcat
Noi suntem alaturi de tinedeci te-ai gandit bine ca impreuna vom reusi
iti urez mult succes