Subiect: Jurnal Lorey
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 23 mai 2010, 15:30:43
drama queen's Avatar
drama queen drama queen este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 1.63cm, 64kg
Mesaje: 1.657
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Lorey

Citat:
Anterior postat de Lorey Vezi mesajul
Buna, fetelor si bine v-am gasit! Sper sa ma acceptati in comunitatea voastra si sa ma ajutati sa castig lupta cu kilogramele in plus
Citat:
Anterior postat de Lorey Vezi mesajul
Voi face un prim pas in a ne cunoaste. Ma numesc Lore ( dana ), am 31 de ani si multe kilograme in plus. Incepand de maine, imi doresc sa adopt un stil de viata sanatos atat din punctul de vedere al alimentatiei, cat si al activitatii sportive. Citesc de cateva zile discutiile de pe forum si am decis ca dieta pe care imi doresc sa o urmez este Rina's 90. Am citit cam tot ce am gasit legat de aceasta dieta pe internet, respectiv pe acest site. Imi doresc ca in 7-8 luni sa dau jos cam 25 de kg. Nu stiu daca este posibil, daca nu cumva mi-am stabilit un tel cam maret... Se prea poate sa fie doar entuziasmul incepatorului ( sau nici macar incepator deoarece maine va fi prima zi ). O sa incerc sa tin un mic jurnal in care sa notez, in limita timpului disponibil, ce am facut pentru atingerea maretului meu tel.
Sper sa ma sustineti in aceasta lupta crancena din care mi-am propus sa ies invingatoare si sa ma ajutati cu sfaturi, pareri.
Am observat pe forum-ul dedicat acestei diete ca sunt postate foarte putine feluri de mancare. Mi-as dori, daca se poate, ca fetele care tin aceasta dieta, sa ma ajute cu idei de feluri de mancare. Le-am citit si pe cele din cartile dedicate acestei diete dar unele sunt mult prea elaborate si eu nu prea am timp sa gatesc.
Va pupacesc dulce si va doresc multa bafta in lupta cu kilogramele!
P.S. Am sa revin maine cu impresii dupa prima zi de dieta Sper sa fiu la fel de optimista, de entuziasmata.
Buna si bun venit. Sincer nu recomand Rina's e foarte dura si nu o sa rezisti mai citeste si despre alte diete poate iti vei schimba parerea
Inaltimea este incorecta. drama queen, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].