View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 31 mai 2010, 19:11:18
mvthebest's Avatar
mvthebest mvthebest este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Jurnal mihaela2011

Citat:
Anterior postat de mihaela2011 Vezi mesajul
Buna,slabutelor!numele meu este Mihaela.am 21 de ani si de cand ma stiu am fost mai grasuta.Niciodata nu tineam cont de cat si ce mananc,de aceea am ajuns in aceasta situatie.Cand voiam sa imi cumpar ceva nou si nu imi venea bine sau nu ma incapea deloc,ma suparam si imi puneam in gand sa slabesc,insa niciodata nu am inceput o dieta in adevaratul sens al cuvantului.La inceputul acestui an,am hotarat ca trebuie sa slabesc si am cautat pe net diete si site-uri cu sfaturi .Asa am dat peste voi si sunt tare fericita .In fiecare zi imi dati putere sa merg mai departe.Pana acum nu am avut curaj sa imi scriu propriul jurnal…voiam sa astept pana voi slabi ,sa va povestesc cum am reusit,dar imi dau seama ca primind ajutor si consultandu-ma cu mai multe personae,imi va fi mai usor sa trec peste .
Bine ai venit Mihaela
Stim cu toate cum este. Dar impreuna vom reusi.
Ce plan de bataie ai?
Felicitari pentru kg pierdute...

BAFTA in continuare!!!
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]