View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 03 iun 2010, 10:49:29
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Nici adolescenta...nici mireasa anul acesta:)) Joannaann

Citat:
Anterior postat de joannaann Vezi mesajul
Nu aveam unde sa ma incadrez...nu mai sunt adolescenta pt ca am deja 21 de ani...planuim o nunta pt vara viitoare daca vom sta bine cu partea materiala...asa ca eu cred ca intru mai bine la miresici. Trecand la oile noastre...am 21 de ani 170 cm si 80 kg...cam mult si imi doresc din tot sufletul sa slabesc.In ultimii 3 ani m am ingrasat din cauza unor dereglari hormonale care imi fac o pofta de mancare incredibila. Dar trebuie sa pot sa ma abtin.Vreau inapoi la 60 de kg nici mai mult nici mai putin. Nu vreau sa ajung acolo intr o sapt ca stiu ca nu exista asa ceva..Nu pot spune ca nu ma simt bine in pielea mea...dar vreau sa ma simt din nou sexy. Iubitul si viitorul meu sot mi a spus intodeauna ca sunt cea mai frumoasa si ca sunt slaba...nepasandu i ca eu eram mai DURDULICA(DUPA CUM SPUNE FINA NOASTRA) pe zi ce trece. Vreau sa fiu din nou sexy pt el si pt mine...si am nevoie de sustinere pt ca stiu ca se poate dar mereu cedez in fata mancarii cand il aud pe el ca ma face nebuna cand zic ca sunt grasa....poate voi gasi sustinere din partea voastra fetelor...cand m am logat pe acest forum la 12 noaptea am luat ultima gura de suc.De maine numai apa plata, fara paine deloc, si fara mese dupa ora 6 seara...sper sa reusesc ca am mai avut tentative si am renuntat...de aceea apelez la voi cu toata increderea din lume sa ma ajutati si pe mine sa intru intr o rochita de mireasa sexi
Buna si bine ai venit ooo ce frumos inca o miresica
alaturi de noi o sa vezi ca ti se v-a parea mai usoara dieta trebuie doar putina ambitie sotul tau te iubeste, este un scump si nu vrea sa te jigneasca.
dar fi sigura ca o sa fie tare mandru de tine cand te v-a vedea in rochia de mireasa si mai ales slabuta hai ca se poate. ai timp, nu trebuie graba
incet e mai sigur si ce dieta ai ales? te-ai gandit deja la ceva? dupa cate imi dau seama, dieta personalizata, nu? sa nu mai bei sucuri mai ales noaptea
incearca sa te tii de planul tau si o sa vezi ca incet incet rezultatele nu vor intarzia sa apara mult succes
Răspuns cu citat