View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 24 iun 2010, 10:45:40
strawberry's Avatar
strawberry strawberry este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Date: 173cm, 78kg
Mesaje: 129
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: De vorba cu Ianna, "...sincer, m-am saturat de bluze si blugi largi..."

daca stau sa ma uit la data topicului, baietelul tau ar trebui sa aibe un an si ceva, in curand 2. multa sanatate va doresc la amandoi si sa te bucuri de el
si felicitari pentru ambitie si decizia pe care ai luat-o in lupta cu kg astea care nu vor sa ne lase in pace!
Citat:
Timp liber? Ce-i aia? … Dar daca prind 30 minute... imi place sa lenevesc intr-o baie fierbinte cu cafeaua si tigara langa mine, cu muzica in surdina si gandindu-ma la nimic!
mi-a placut raspunsul tau. ai fost tare aici
dar cand ma apuca si pe mine lenea, si eu optez pentru aceeasi varianta ca si tine. bine, exclus tigarile si cafeaua (inlocuim cu suc natural de fructe sau ceai), pentru ca eu nu fumez
Citat:
Avand in vedere ca eu gatesc in casa, incerc sa nu-mi fac singura pofta gatind sotului ceva ce stiu ca n-am cum sa-i rezist in ziua respectiva sau gatesc dupa ora 7 seara cand nu mai mananc sub nici o forma!
Imi place ambitia ta felicitari!
strawberry, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2375 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1858 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat