View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 28 aug 2010, 20:51:52
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Buna si felicitari pt noua casuta! E bine ca te-ai hotarat sa slabesti. Ce plan de bataie ti-ai facut? Vad ca tii o dieta hipocalorica. De sport nu ai pomenit nimic, faci?

De curiozitate, la ce facultate esti? Si eu am terminat anul acesta sectia pe care o urmezi tu.
multumesc ma intrebam daca sub mesajul meu apare link-ul jurnalului meu,ca pana acum m-am chinuit sa il pun la semnatura
Fac sport,bineinteles.Alternez,fac Turbo Jam,Tae Bo,Start Walking,uneori Zumba si jogging.Incerc sa pun un ban deoparte pentru o bicicleta eliptica

La facultatea de litere sunt,la Craiova imi place mult profilul pe care l-am ales

imi pare bine ca m-ai vizitat si te mai astept,cu bratele deschise in noua mea casuta :*:*:*
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]