View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 01 sep 2010, 21:22:49
Crysa's Avatar
Crysa Crysa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 iun 2010
Locaţie: Arad, Romania
Vârsta: 38
Dieta: calcul calorii
Date: 169cm, 68kg
Mesaje: 1.810
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de Inimioara Vezi mesajul
buna de ceva vreme tot am vrut sa ma inscriu pe forum sa vb cu voi sperand ca asa voi slabi mai repede: D. Am tinut multe diete insa nu am slabit 2-3 kg si ma opream insa nu am renuntat.tot sper ca voi ajunge la greutatea dorita . Acum tin o dieta si fac si miscare, dar tentatia e fff mare abia ma pot abtine de multe ori cedez. in ultimele 2 saptamani am slabit 3 kg si asta pt ca am facut miscare. sunt o persoana sedentara nu ma prea atrage miscarea adrenalina...de asta niki nu slabesc. sper ca dieta asta sa ma faca sa slabesc insa am nevoie de cineva cu care sa mai vb despre asta sa ma sprijine. sper ca aiki sa gasesc sprijinul acesta. va pup :*

inimioara...bine ai venit...

daca vb cu noi nu o sa slabesti mai repede...dar iti garantez ca vei ave o ambitie mai mare....si for fi slabute care sa te sfatuiasca tot timpul ce faci bine si ce nu..

la inceput m-am gandit ca e o prostie...dar m-am inscris deoarece imi placea ca este calculator de calorii, precum si articolele......dar acum (dupa 2 luni) parca sunt dependenta de slabute...de acest forum....cand nu am putut intra pe forum..mi-am mai pierdut din vointa...apoi iar mi-am revenit...si important este sa nu ne dam batute, sa mancam sanatos si sa slabim frumos(sport)

te pup si sper sa obti ceea ce ti-ai propus
__________________
Jurnal Crysa

Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat. ---->e clar ...sunt nebuna!!!
Răspuns cu citat