View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 11 apr 2009, 14:44:36
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de milina Vezi mesajul
salutare slabuta..dieta chiar pare buna/sanatoasa...dar, ca observatie, cred ca lipseste cate kg se pierd..desigur aproximativ...

observatia asta e valabila pentru toate dietele care le-ati postat aici...de ex in cazul dietei N Luciu..ea declara ca daca e tinuta corect si insotitade sport se pot pierde lejer 3-4 kg pe saptamana...la asta ma refer

eu de ex am 80 de kg acum..cred ca am mai pus pentru ca in Madrid e pastele catolic..si nu am ambitie i nici chef zilele astea sa ma abtin...vreau sa imi ac un plan de slabire de ex in 4 luni vreau sa pierd 30 kg...pt asta vreau sa tin de ex dieta N luciu, disociata, mediterana..etc...si am nevoie de niste calcule aproximative...

desigur ca daca ma hotarasc asupra unei diete gasesc informatiile care lipsesc aici in alta parte...dar acest forum se vrea a fi unul complet...

sper caobserbvatia mea nu deranjeaza, ca ajuta...

numai bine
poop

Buna Milina.

Nu deranjeaza observatia ta.
Numai ca eu nu am cum sa stiu cat se slabeste cu fiecare dieta, pe cele pe care le-am tinut, pot spune, dar pe asta nu am urmat-o.

Plus ca pe parcurs cand vor fi mai multe membre pe acest forum, se vor gasi mai multe informatii. pentru ca vom avea mai multe marturii.

Forumul intr-adevar se vrea unul complet, dar nu in aceasta clipa, are cateva luni si deci e inutil sa vorbim despre complexitatea lui, cand va avea macar 1 an sau 2 ani cum au celelalte forumuri, mai vorbim atunci sa vedem in ce stadiu a ajuns.

Toata membrele sunt binevenite sa contribuie fiecare cu ce poate la dezvoltarea acestui forum. Te invit si pe tine ca si pe celelalte membre sa ajute sa devina un forum complet. Cu aceasta ocazie vom putea afla cat mai multe lucruri despre un mod de viata sanatos.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii

Ultima dată editat de Slabuta; 11 apr 2009 at 14:49:15.
Răspuns cu citat