View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 28 apr 2009, 13:22:26
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: sa ne rasplatim pentru slabit

Slabuta,si eu am visat mereu la ceva mic si discret,si intr-un loc la fel de discret.Dar,stii,viata te schimba.Bine,traiesc si intr-o tara in care nu se uita nimeni cas la tine,eventual eu la altii,ca nu m-am obisnuit cu toti ciudatii,ihihhihi.Sunt mult mai exteriorizata in ultimul timp,deja imi vine sa spun la toata lumea,ca mai am 300 de grame si am dat inca 3 kile jos,hihihi,dar nu cred ca intereseaza pe multa lume.Si oricum toata viata am fost ciudatica,asa ca sunt obisnuita sa sochez lumea,acuma deja nu imi mai pasa,deja imi vad prietenii uitandu-se ciudat la mine,s-au uitat ei cand si l-au facut barbatu meu,dar la mine,femeie serioasa ce se apropie de 30 de ani cu pasi repezi,nu vrea copii,si nu ii plac plimbarile.
Il vreau pe picior,jos,pe partea exterioara,si sa nu fie mai mare de vreo 15 centimetri cred,de aia am zis si sa renunt la aripi,oricum sunt prea in genul dulcegaresc,hhihihi.
Tatuajele mie mi se par cool,atata timp cat sunt facute bine,si au o semnificatie.Am vazut ultima tendinta de a iti tatua chipul lui Isus sau Maica Domnului,astea mi se par deplasate,ca si ati tatua numele partenerului.Pe al copilului,de m-oi decide vreodata sa il fac,mi l-as tatua.
Sotul meu si-a facut tatuaj ,a fost un cadou de la mine,la prima lui aniversare de cand ne-am cunoscut.Un scorpion pe bratul drept.Imi aduc aminte cat a fost de fericit,dupa ce asteptase o viata,dar toata lumea ii zicea,ca vai,tatuaj,nu te gandesti ca o sa il ai o viata.Si cadoul pt mine a fost ca in capul scorpionului e litera m,initiala mea,dar e facuta tare destept,ca nu se prinde multa lume.Eu nu as fi fost de acord sa isi faca chestia asta,de stiam ce planuieste el,dar daca el a vrut,sa stea cu M-ul o viata pe brat
Ei da,tocmai de aia ca o sa il am o viata il vrea,sa tin minte mereu ce chestie mare am reusit,hihihi,sper sa reusesc.
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat