Subiect: Relatie din mila
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 14 mar 2011, 23:09:02
lumy5's Avatar
lumy5 lumy5 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 33
Dieta: personalizata,South Beach
Date: 175cm, 75kg
Mesaje: 503
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 28 ori in 19 mesaje
Implicit Re: Relatie din mila

Fetelor eu am avut una. A fost cea mai lunga relatie a mea, cu multe despartiri si impacari. De fiecare data la inceput eram f indragostita, totul parea perfect, mai ales ca mi se parea mie (toata lumea imi spune asta) ca tipul respectiv ma adora. Apoi au intervenit diverse, la un moment dat mi-a spus ca e f bolnav (nici acum, dupa 2 ani nu am aflat adevarul) si atunci am reluat relatia (eram despartiti cand mi-a povestit despre "boala" lui (cancer la pancreasc chipurile)). Ca de fiecare data, primele sapt, primele 2 luni maxim a fost super ok, apoi a inceput (iar) sa mi se ia de miciunele si de promisiunile lui pe care nu le respecta (il certam tot timpul ca nu are grija de el, de sanatatea lui si lucruri care erau 100%pt el) si totusi am continuat relatia. Si perioada aia a fost cu siguranta din mila. Si sincer, o cam regret, dar nu in totalitate pt ca daca nu era asa, poate acum nu as fi avut langa mine un om care sa ma iubeasca si sa ma respecte asa cum o face iubitul meu.
__________________
Where there's a will, there's a way


Jurnalul meu
-> http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...eusi-8905.html
lumy5, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2090 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1573 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1316 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat