View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 21 mar 2011, 23:18:26
Ana teslariu's Avatar
Ana teslariu Ana teslariu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mar 2011
Locaţie: vaslui, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa mananc sanatos si sa slabesc
Date: 161cm, 75.5kg
Mesaje: 76
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Ana T o mamica, in devenire slabuta

Buna slabuta! Multumesc mult de urari.Da in post respect principiul indicilor glicemici, dar ma apuca cate o pofta de cartofi prajiti de parca ma doare stomacul nu alta.Stai linistita ca am ramas doar cu poftitul. Adevarat trebuie sa ma apuc de sport, dar cum sa zic sa ma fac inteleasa, imi gasesc motive de genul nu am timp si bani sa merg la sala, iar acasa nu stiu sa fac(as face aerobic dar nu stiu unde sa gasesc filmulete care sa nu coste bani),sa alerg nu am cu cine sa las copilul ca eu sa plec vreo ora la alergat. Suntem singuri in Iasi si nu are cine sa ne ajute cu fetita.In zilele cand sta sotul cu ea eu trebuie sa merg la cursuri, si-apoi sa vezi cum reusesc sa ma tin de dieta,ca mai mult ma infometez.Adica plec dimineata pe la 9 la scoala cu burtica goala si pap abia la intoarcere pe la vreo 3 sau 4 dupa amiaza.Probleme financiare sunt destule si uneori ma gandesc cum voi reusi sa ma mentin cand ce am voie sa mananc este foarte scump pentru bugetul meu.Dar gata cu vaicarelile, sper miine dimineata sa gasesc ceva pe net si sa ma apuc de exercitii ca pana acum tot am slabit vreo 10 cm la burtica deci e bine,nu stiu in kg ca nu am cantar si nu am la cine sa apelez. Te pup si iti multumesc pentru bunovainta cu care ne raspunzi la fiecare!Multa sanatate!